KURZY Z OBLASTI ŘÍZENÍ SLUŽEB IT

Dokument bez názvu

Vzdělávání v oblasti řízení služeb IT je při současné míře závislosti většiny organizací a firem na ICT technologiích jednou z klíčových podmínek pro úspěch v konkurenčním prostředí a je velice důležité pro efektivní spolupráci s dodavateli a partnery.
Business jednotky organizací a neustálý vývoj tržního prostředí kladou vysoké požadavky na stabilitu, výkonnost a bezpečnost provozu ICT infrastruktury. Požadavkem je provozovat ICT infrastrukturu s důrazem na snižování nákladů, správné nastavení a vyladění procesů a schopnost přizpůsobení se požadavkům business jednotek.
ITIL® definuje postupy na základě nejlepších zkušeností z praxe za posledních 20 let a je považován "de facto" za standard pro řízení ICT služeb.

Přínosy školení ITSM/ITIL®:


Aktuálně nabízené kurzy:

Název kurzu
(Po rozkliku detaily a objednání)
Počet dnů kurzu Termíny kurzů pro rok 2017
logo
ITIL® is a registered trade mark of AXELOS Limited

ITIL® FOUNDATION česká verze s certifikací v českém jazyce
3 dny
  • Pro termín a objednávku nás kontaktujte, prosím.
Řízení služeb ICT s využitím nejlepších zkušeností a praktik dle ITIL®
2 dny
  • Pro termín a objednávku nás kontaktujte, prosím.
Jak implementovat ITIL® Best Practices
1 den
  • Pro termín a objednávku nás kontaktujte, prosím.
Základy ITSM pro management
1 den
  • Pro termín a objednávku nás kontaktujte, prosím.
Úvod do ITSM a základní terminologie ITIL®
1 den
  • Pro termín a objednávku nás kontaktujte, prosím.

Přehledná mapa nabízených kurzů:

Grafické znázornění.

Dokumenty ke stažení:

Pro naše zákazníky jsme vytvořili sérii dokumentů, které umožňují lepší orientaci v nabízených kurzech a produktech společnosti O2 IT Services s.r.o.

Kompetenční list ITIL
Produktový list – Profesionální konzultační služby
Produktový list – Kurzy a školení ITSM/ITIL®

Realizace kurzů:

OBJEDNÁVKA NABÍZENÝCH KURZŮ

Pokud máte o některý z nabízených kurzů zájem, můžete provést jeho objednávku (rezervaci). Po rozkliknutí názvu kurzu ve výše uvedeném přehledu.

Po vyplnění a odeslání Vaší objednávky (rezervace), odešleme na Vaši uvedenou e-mailovou adresu, obratem (obvykle do 24 hodin) potvrzení o objednávce zvoleného kurzu a termínu.
Pokud bude v okamžiku odeslání Vaší objednávky kurz obsazen, obdržíte od nás toto sdělení a navrhneme Vám jiný volný termín.
Rezervace prostřednictvím webového formuláře je závazná a bude Vám obratem potvrzena emailem. Toto opatření je v souladu se Všeobecnými podmínkami kurzů.

INDIVIDUÁLNÍ KURZY

Pro skupiny 6 a více účastníků v jednom kurzu nabízíme možnost realizace kteréhokoli z výše uvedených kurzů v individuálně stanoveném termínu, případně i ve vašich prostorách*) kdekoli v ČR**).

Dále vám můžeme nabídnout i kurzy s obsahem individuálně upraveným na míru vašim vzdělávacím potřebám, a to za ceny srovnatelné s cenami výše uvedených veřejných kurzů.

Požadavek na individuální kurz můžete uvést v rezervačním formuláři v poznámce, nebo nás můžete kontaktovat emailem či telefonicky.

*) Netýká se certifikační zkoušky ITIL Foundation, která musí z technických důvodů proběhnout vždy v prostorách naší společnosti.
**) Při realizaci mimo Prahu se k ceně připočítávají náklady na cestovné a ubytování lektora, a to v závislosti na vzdálenosti místa konání a na délce kurzu.